SANYO PLC-WL2503

Interaktivní projektor Sanyo PLC-WL2503Sanyo představilo PLC-WL2503 – interaktivní projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností, který je nabízen jako ideální pro jakýkoliv povrch v malých prostorách. Nevyžaduje ani speciální tabule nebo obrazovky. Projektor Sanyo PLC-WL2503 má vestavěný snímač pro interaktivní funkce a nově vyvinutý software, úplný obraz s úhlopříčkou 80 palců zobrazí už od 86 centimetrů a svítivost má 2500 lumenů. Širokoúhlý obraz v rozlišení WXGA nabízí sledování obrázků a videa v HD kvalitě.

Krátká projekční vzdálenost od 86 centimetrů

PLC-WL2503 může promítat plný 80-palcový obraz ze vzdálenosti pouze 86 centimetrů. Učitelé tak mohou promítat obraz a nevytvářet si žádný stín na ploše. To také znamená, že můžete promítat velký obraz i v relativně malé místnosti.

WXGA rozlišení rozšíří využití

PLC-WL2305 Nabízí širokoúhlé WXGA 1280 x 800 (16:10) rozlišení. Interaktivní projektor Sanyo PLC-WL2503 umožňuje promítat HD snímky díky snadnému připojení přehrávače DVD a jiných zařízení přes HDMI.

Síťové funkce

PLC-WL2503 je vybaven exkluzivní SANYO PJ síťovým rozhraním pro kabelové sítě. Jedná se o  společný rys mezi rozsáhlou řadu SANYO komerčních projektorů. Přes síť umožňuje sledování projektoru a ovládání z velké vzdálenosti – přes webový prohlížeč. Umožňuje také automaticky posílat zprávy provozního stavu prostřednictvím e-mailů.

Nenáročné na údržbu

Tento projektor nabízí dlouhé bezúdržbové období bez nutnosti výměny filtru a lampy (4000 hodin v ideálním stavu). Sanyo PLC-WL2503 je vybaven vlastním hybridním SANYO filtrem, sestávajícím se z více vrstev filtru a i životnost lampy byla vylepšena. Delší životnost ušetří čas i peníze na údržbu.

Snadná funkce zapnutí/vypnutí

Projektor se zapne, jakmile připojíte napájecí kabel. Není potřeba žádného tlačítka na dálkovém ovladači, nebo projektoru. Můžete také odpojit napájecí kabel, jakmile přístroj vypnete.

Použití na bílé tabuli i barevné ploše

V učebnách a na dalších místech, kde není k dispozici projekční plocha, lez obraz promítat na tabuli nebo barevné plochy. To umožňuje rychlé nastavení při prezentacích nebo rychlých jednáních a poradách.

Tento 4.7 kilogramový Sanyo projektor je na trhu od února 2011 za cenu asi  30.000,-Kč vč. DPH.

Produktový list ke stažení. http://www.fast-projektory.cz/gal/wl2503.pdf