DELL S500WI

Zbavte se stínů. Získejte si diváky. Buďte interaktivní.

Interaktivní projektor DellTM  S500wi s výjimečně krátkou projekční vzdáleností dokáže promítat obraz s úhlopříčkou 2 m (80 palců) z pouhých 0,51 metrů (20 palců). K velkému obrazu budete tak blízko jako nikdy předtím. Protože je mezi projektorem a obrazem jen minimální vzdálenost, stanou se stíny minulostí.
– Použijte interaktivní projekci na prakticky každém povrchu a interaktivitu mimo povrch projektoru až z 9 metrů (29,5 stopy).
– Nativní rozlišení WXGA1 (1 280 x 800) a poměr stran 16 : 10 podporují vysoké rozlišení 720p. Získáte ostrý a přesný obraz.
– Využijte bezdrátové připojení2 a mnoho pokročilých funkcí, jako jsou relace více počítačů, rozdělená obrazovka v poměru 4 : 1, funkce USB Plug-and-Show, USB Viewer a PtG Converter a projekce se zvukem.Interaktivní projektor Dell s500wi

Vdechněte život plánům výuky

Přejděte na novou úroveň výuky – promítejte velké a dokonale ostré obrázky na jakýkoli povrch a využijte výhod projekce podporující 3D zobrazení3. Vaši studenti uvítají, když je vytrhnete z učebnic a vtáhnete do obrazu.
– Úžasná kvalita obrazu (založená na technologiích DLP®  a BrilliantColorTM ) zajistí skvělý obraz z každého místa v místnosti.
– Optimální jas 3 200 ANSI lumenů (maximální) a obvyklý kontrastní poměr 2 300 : 1 (úplné světlo/tma) umožní poutavé prezentace i při zapnutých světlech.
– Využijte kompletní sadu možností konektivity, včetně duálních rozhraní VGA, rozhraní HDMI, S-Video, RJ45, USB (pro funkci USB Display) a mikrofonu.

Vtáhněte diváky do akce


Když do výuky vnesete pomocí interaktivních lekcí humorné prvky, studenty zaujmete a nadchnete. Interaktivita mimo povrch projektoru až do vzdálenosti 9 metrů (29,5 stop) na základě jednoduše použitelného dobíjecího interaktivního pera studentům poskytne možnost účastnit se na řešení problémů nebo zodpovídat otázky na obrazovce přímo z lavice. Protože projektor S500wi podporuje až 10 per, můžete zapojit větší množství studentů.
Promítejte prakticky na každém povrchu, včetně na za sucha stíratelné tabule, promítací plátna nebo dokonce i na zeď. Snížíte celkové náklady na vlastnictví a maximalizujete předchozí investice do vybavení.
Získejte si pozornost prostřednictvím vynikající čistoty zvuku. Postarají se o to dva vestavěné 5wattové reproduktory a tichý provoz ventilátorů s hlučností pouhých 31 db(A) v úsporném režimu.

Dokonalý partner ve výuce

Interaktivní projektor Dell S500wi s výjimečně krátkou projekční vzdáleností přemění školní třídu nebo konferenční místnost na podmanivé prostředí k provádění důležité výuky.
– Protože přednášející nestojí mezi projektorem a plátnem, můžete zapomenout na stíny přednášejícího a oslnivé světlo lampy projektoru.
– Prostřednictvím souběžného bezdrátového2 připojení až 30 uživatelů a projekce z více než 4 různých zdrojů na jednu obrazovku současně dokážete všechny diváky dostat do jádra dění.
– Pomocí skrytých titulků můžete zaujmout uživatele s vadami sluchu – zobrazte zvukové části prezentace ve formě textu na plátně.
– Volitelná sada umožňuje použít projektor na stole nebo zavěsit na stěnu. Ochrana heslem a integrovaný slot a zámek bezpečnostního kabelu zajistí, že můžete důvěřovat zabezpečení projektoru. (Bezpečnostní kabel se prodává samostatně.)

Jednoduché ovládání. Jednoduché vlastnictví.

Jakmile projektor Dell S500wi jednou nastavíte, nic dalšího už dělat nemusíte. Tento projektor je konstruován s ohledem na dlouhou životnost. Budete-li mít jakékoli otázky, stačí jen zavolat podporu.
Dlouhá životnost lampy (až 3 000 hodin 4 v úsporném režimu) vám umožní využít menšího množství přerušení provozu. Při instalaci do zavěšení na stěnu může být výměna žárovky snadná. Získejte síťovou správu pro vzdálený přístup k projektoru Dell S500wi prostřednictvím sítě LAN nebo integrovaného softwaru Crestron Roomview. Vaše investice je chráněna dvouletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service a omezenou zárukou na hardware společnosti Dell s volitelným prodloužením na 5 let.

Převzato z dell.com

Cena projektoru z února/2011  34.570,- Kč bez DPH