DELL S300WI

Zaujmout. Motivovat. Být interaktivní.

Bezdrátový projektor DellTM S300WI s krátkou projekční vzdáleností vám nabídne interaktivní funkce v jediném přístroji! Pracuje prakticky na jakémkoliv povrchu i mimo něj. Zaujměte své posluchače ve třídách a jednacích místnostech zábavnými a interaktivními prvky.

  • Interakce na živo: interaktivní projekční software s interaktivním perem vám a vašim posluchačům umožňuje interakci s prezentací z libovolného místa ve vzdálenosti až 30 stop (10 metrů) od plátna.
  • Intuitivní flexibilita: funkce INTERWRITEWORKSPACE® vám umožňuje interakci s libovolným digitálním obsahem, použití více než 4 000 výukových zdrojů a přes 600 interaktivních lekcí.
  • Pokročilé funkce: možnost 3D, rozhraní USB plug and play, prohlížeč USB, převaděč PTG a funkce pro skryté titulky

Jedná se o interaktivního spolupracovníka.

Bezdrátový interaktivní projektor Dell S300WI s krátkou projekční vzdáleností vám umožní zdůraznit vizuální prvky pomocí zvýraznění grafiky přímo na promítaných snímcích, a změnit tak způsob komunikace se studenty a kolegy.

Systém
Software pro interaktivní prezentace umožňuje vašemu počítači, projektoru a interaktivnímu peru bezproblémovou spolupráci, a pomůže vám tak zaujmout posluchače a podnítit je k aktivnější účasti.

Pero
Baterií napájené interaktivní pero se třemi tlačítky na bázi fotodiod je určeno k práci jako psací nebo kreslicí nástroj, slouží jako bezdrátová myš fungující na povrchu projektoru i mimo něj, a to do vzdálenosti až 30 stop (10 metrů).

Nastavení
Krátká projekční vzdálenost znamená možnost získat velký obraz v malých prostorách: 60palcový obraz ze vzdálenosti 2,2 stopy (70 cm); 90palcový obraz ze vzdálenosti 3,3 stopy (1 m).

Prezentace
Technologie DLP® a BrilliantColorTM spolu s nativním rozlišením WXGA (1 280 x 800) zajišťují bohaté a hluboké barvy, skvělou kvalitu obrazu a dobře čitelný text. (Podporuje rozlišení HD 720p.)

Obrazem řeknete víc

Interaktivní bezdrátový projektor Dell S300WI s krátkou projekční vzdáleností obsahuje systém pro třídy eInstruction INTERWRITEWORKSPACE® , který z projektoru činí ideální nástroj pro výuku čehokoliv. Zaujměte své posluchače, podpořte aktivní účast ve třídě a změňte studium na interaktivní, zábavné a zajímavé.

  • Jedna aplikace hladce integruje širokou škálu interaktivních simulací a lekcí spolu s digitálním hodnocením ExamView® a odpověďmi studentů.
  • Otevřený design prostředí Workspace umožňuje zahrnout a pracovat s výukovými materiály od jakéhokoli zdroje, včetně obsahu a databází otázek vydavatelů ExamView®, webového obsahu a školení třetích stran
  • Funkci INTERWRITEWORKSPACE® lze použít s jakýmkoli starším programem INTERWRITETM, obsahem nebo osnovou a k dispozici je více než 50 nástrojů umožňujících vytváření, uspořádání a sdílení výukových materiálů.¨

Interaktivní bezdrátový projektor Dell S300WI s krátkou projekční vzdáleností a obsažené řešení pro třídy INTERWRITEWORKSPACE® představují zajímavý a poutavý zážitek z výuky, od prvního stupně až po vyšší školství. Umožňují vám interakci s jakýmkoli povrchem včetně mazacích tabulí, projekčních pláten nebo dokonce zdí, což vám pomůže snížit celkové náklady na vlastnictví a maximalizovat využití předchozích investic.

Snadné použití, jednoduché pořízení

Interaktivní bezdrátový projektor Dell S300WI s krátkou projekční vzdáleností kompatibilní se softwarem Crestron RoomView má přibližně stejné rozměry jako tradiční projektory a obsahuje snadno použitelné funkce s výbornými službami a podporou Dell.