BenQ MW860USTi

Interaktivní výuka se špičkovou technologií BenQTechnologie PointDraw™ 2. generace
Nyní se zcela novým režimem duálního pera (Dual Pen)
Tento rok nabízí BenQ podporu dvou uživatelů a dvou per PointDraw! 2. generace technologie PointDraw disponuje režimem Dual Pen, který umožňuje neomezenou spolupráci prostřednictvím simultánní interakce učitele se studentem. Studenti se mohou se svými příspěvky v hodině střídat pod kompletním vedením a řízením učitele. Pokud si koupíte MW860USTi, získáváte navíc bezplatně podporu aktualizovaných PointDraw Pen 2.0 a QDraw 2.0!
PointDraw Pen 2.0Pero 2. generace PointDraw je navrženo s mnohem rychlejší dobou odezvy pro podporu interakce v posluchárnách až do vzdálenosti 9 metrů (30 stop). Kdo řekl, že musíte čekat na zázrak?
Interaktivní zábava se softwarem QDraw 2.0Interaktivní software QDraw 2.0 navržený pro podporu režimu Dual Pen obsahuje nyní dva pruhy nástrojů. Po spárování s prvním detekovaným perem PointDraw lze přizpůsobit pruh nástrojů učitele podle jednotlivých učitelů pomocí „učitelského pera“. Po spárování s druhým detekovaným perem PointDraw se do dolní části umístí studentský pruh nástrojů pro snadnou dosažitelnost studenty pomocí „studentského pera“.
DLP® Link™ 3D projekceMaximalizujte možnosti výuky studentů vzrušujícími 3D efekty! MW860USTi je připraven pro práci v režimu 3D, který promění běžnou posluchárnu na zcela nové přitažlivé výukové prostředí, které nejlépe zaujme studenty v dnešní době. Učitelé mohou ilustrovat složité nebo abstraktní koncepty s využitím 3D grafiky a zapojit studenty do biologických projektů, jako například efektivnější zkoumání zvířat. Mohou rovněž vzít svou třídu na virtuální exkurze, kdykoli a kdekoli budou chtít.*Klepněte prosím zde pro další informace o podpoře 3D a kompatibilitě s 3D.
Krátká vzdálenost přináší množství výhod

Žádné prostorové omezení
Jen si představte svobodu, kterou přináší stejná kvalita projekce při polovině požadované vzdálenosti! Budete mít k dispozici širší možnosti při volbě umístění projektoru! V tom spočívá kouzlo projekce na krátkou vzdálenost!
Žádné světlo oslňující zrakProjekce na krátkou projekční vzdálenost zamezuje přímému zasažení vašich očí světlem projektoru, díky čemuž se můžete soustředit na své publikum.Žádné rušeníRozlučte se se stíny, které často přerušují vaši prezentaci. Při tak krátké projekční vzdálenosti se můžete společně se svými posluchači svobodně pohybovat, aniž byste si museli dělat starosti s překážkami mezi projektorem a projekční plochou!
Důmyslný design pro učitele
Výkon reproduktorů 20 W a podpora vstupu mikrofonuMW860USTi nabízí vylepšenou podporu zvuku pro vaši třídu. Po stranách projektoru jsou prostřednictvím designu BenQ pro ochranu proti chvění uzavřeny a zajištěny dva 10W reproduktory pro produkci křišťálově čistého zvuku s výkonem 20W při zachování stabilní projekce. Mikrofonní vstup spojuje projektor s běžným mikrofonem nebo náhlavní soupravou s mikrofonem pro další usnadnění výuky a studia.
Interaktivita bez kalibraceNa rozdíl od jiných interaktivních řešení projekce nevyžaduje technologie BenQ PointDraw vůbec žádnou kalibraci mezi MW860USTi a projekční plochou. Učitelé mohou snadno připravit své lekce pro výuku – vše, co musí udělat, je zapnout projektor a pero PointDraw!
Širokoúhlá WXGA projekce zvětšuje
celkovou plochu zobrazení o 30 %
Širokoúhlá WXGA projekce s krátkou projekční vzdálenostíZaujměte svou třídu kvalitou obrazu projektoru BenQ s rozlišením WXGA (1 280 x 800) a krátkou projekční vzdáleností! Ve srovnání s projekcí 4:3 zvětšuje širokoúhlá projekce WXGA celkovou oblast zobrazení o 30 % a umožňuje tak efektivnější výuku. Jedinečná technologie projekce na extrémně krátkou vzdálenost vykresluje ostřejší a čistší obraz s menším množstvím rušivých stínů při vzdálenosti pouhých 0,73 m pro projekci velkého 87” obrazu. WXGA je nejlepší podporované rozlišení pro širokoúhlá PC a notebooky.
LAN zobrazení a USB zobrazení
MW860USTi umožňuje rychlé a snadné nastavení zobrazení pomocí funkcí LAN Display a USB Display. Funkce LAN Display podporuje ovládání projektoru v posluchárně a zobrazení audiovizuální projekce prostřednictvím jediného LAN kabelu. Současně rovněž umožňuje nouzová vysílání v rámci celé školy.Funkce USB Display nabízí pohodlné USB připojení formou připojit a přehrát – s automatickou detekcí rozlišení pro nejlepší prezentaci obrazu a rozšířenou podporu pro simultánní multi-projekční zobrazení.
Výuka bez použití PCPro usnadnění práce učitele podporuje MW860USTi dva způsoby výuku bez použití PC: USB čtečka a vzdálená plocha.USB čtečka (USB Drive Display) umožňuje učitelům výuku „nalehko“ s využitím zařízení USB flash. Stačí jen uložit potřebné soubory do zařízení USB flash, vložit jej do MW860USTi a výuka může začít. Podporované typy souborů: JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF a TIFF.Vzdálená plocha (Remote Desktop) poskytuje uživatelům vzdálený přístup k souborům uloženým v jejich počítačích pomocí bezdrátové myši a klávesnice prostřednictvím LAN připojení. Díky této užitečné funkci není vyžadován žádný počítač ve třídě, což znamená, že škola ušetří peníze za nákup počítačů, jejich údržbu a opravy.
Označení ecoFACTSOznačení ecoFACTS dokazuje, jak jsou produkty BenQ ekologické!Společnost BenQ nechce jen pasivně plnit normy pro ekologické produkty, ale chce rovněž aktivně vyvíjet produkty šetrné k životnímu prostředí!ecoFACTS prohlašuje, že BenQ vyvíjí maximální úsilí v oblastech náhrady nebezpečných látek, volby materiálu, designu obalů, energeticky úsporného designu a jiných aspektů svých produktů.

Zdroj: www.benq.cz