BenQ MP780ST

Projekční systém BenQ PointDraw™ se nepodobá žádnému jinému existujícímu projekčnímu systému. Disponuje interaktivními schopnostmi jako interaktivní bílá tabule plus systém projektoru. Tento inovativní projekční systém, kompatibilní s jakýmkoli počítačovým operačním systémem podporujícím standardní USB myš, nevyžaduje žádnou kalibraci projektoru a projekční plochy. Pro uvedení do provozu potřebujete pouze USB kabel, MP780 ST, počítač a pero PointDraw™. Díky tomu ušetříte velké množství nákladů na instalaci a čas.

Interaktivní zábava se softwarem Q Draw™

BenQ nabízí zdarma skvělou učební pomůcku, díky které zaujmou učitelé své studenty v každém předmětu – interaktivní software Q Draw™! Tento interaktivní software Q Draw™, kompatibilní s aplikacemi Microsoft PowerPoint, Word, Excel a spoustou dalších prezentačních softwarových balíků používaných pro výuku ve třídách, je dodáván se dvěma sadami užitečných nástrojů. Standardní sada nástrojů obsahuje každodenně používané funkce, jako je například ukládání, změna velikosti (zoom), vrátit akci, opakovat akci apod., stejně jako funkci mediálního klipu, která umožňuje učitelům nahrávat svou výuku po jednotlivých krocích. Pokročilá sada nástrojů umožňuje učitelům kreslit čáry a tvary, kontrolovat, co studenti vidí ve třídě, a mnohem více.

“Interaktivní software QDraw CZ stahujte zde”


3D technologie pro maximální efektivitu výuky

Ve skutečném světě existují tři rozměry – nikoli jeden, nikoli dva, ale tři! Díky podpoře 3D výuky od společnosti BenQ se mohou učitelé konečně zbavit omezení, která přinášejí tradiční metody výuky a začít vytvářet zcela nové prostředí pro výuku, které nejlépe vyhovuje dnešním studentům – samozřejmě při minimálních dopadech na školní rozpočet! Nyní mohou studenti zažít při výuce o okolním světě stejně vzrušující 3D efekty, se kterými se setkávají u 3D filmů. Stačí si nasadit 3D brýle a vychutnávat si toto vzrušující dobrodružství!

Klepněte zde pro další informace o podpoře 3D a kompatibilitě s 3D.

Tipy pro maximální efektivitu výuky s 3D nástroji

*Pomocí 3D grafiky demonstrujte komplexní nebo abstraktní koncepce, jako je například vytváření molekulárních vazeb.
*Zapojte studenty do biologických projektů, jako je například pitva žáby.
*Pomocí 3D simulací v reálném čase ilustrujte geografické změny, které probíhají na celém světě.
*Pomocí 3D vzdělávacích médií podnikejte virtuální výpravy do celého světa.

Dokonalá širokoúhlá projekce WXGA

Zaujměte svou třídu kvalitou obrazu BenQ WXGA (1280×800) s krátkou projekční vzdáleností! Ve srovnání s projekcí 4:3 zvětšuje širokoúhlá projekce WXGA celkovou oblast zobrazení o 30 %, což umožňuje efektivnější využití bílých a černých tabulí ve třídě. A navíc díky ostřejšímu a čistějšímu obrazu s menším množstvím rušivých stínů budou vaši studenti mnohem soustředěnější.

Důmyslný design pro učitele

Velký 20W reproduktor a mikrofon
Křičet z plných plic může být značně nepohodlné – zejména tehdy, když to musíte dělat celý den! BenQ nyní nabízí ideální řešení pro středně velké a velké třídy: vestavěný 20W reproduktor nejlepší ve svém oboru a konektor pro mikrofon. Nyní můžete elegantně vyřešit problém hlasitosti i čistoty zvuku – aniž byste museli přenášet z třídy do třídy PA systém a mikrofon.

Zobrazení z LAN a USB

Vychutnejte si extrémně plynulou nerušenou digitálně vysílanou audiovizuální projekci 2-1 se zobrazením z LAN a USB! Stačí pouze připojit a přehrávat! Díky společnosti BenQ máte k dispozici široce dostupný a nákladově efektivní způsob obohacení výuky ve třídách, stejně jako prostředek budoucnosti pro současnou vícenásobnou projekci v různých třídách školy.

Prezentace bez použití PC

Výuka bez použití PC je dalším skvělým způsobem pro usnadnění práce učitele. MP780 ST podporuje výuku bez použití PC dvěma způsoby – pomocí zařízení USB flash a vzdálené pracovní plochy. Učitelé mohou použít své soubory prezentací ve výuce tak, že je uloží do zařízení USB flash nebo je otevřou vzdáleně prostřednictvím přístupu na svůj počítač s využitím bezdrátové myši a klávesnice a připojení sítí LAN. Protože PC není vyžadováno v každé třídě, mohou školy rovněž ušetřit velké množství peněz na opravách a údržbě PC.

Podpora instalace a monitorování v rámci celé univerzity

BenQ umožňuje podrobně sledovat každý projektor na univerzitě – díky tomu mohou pracovníci IT ve vaší škole provádět údržbu a ovládání přístrojů po celé univerzitě z pohodlí jejich PC, přičemž nevznikají žádné další náklady! MP780 ST je navržen pro bezproblémové spojení s vaším originálním nastavením pro řízení LAN – ať už jde o Crestron, PJ-Link nebo SNMP. Pokud je pro vás ovládání projektoru prostřednictvím sítě zcela nové, BenQ nabízí zdarma vestavěný systém pro ovládání projektorů prostřednictvím sítě, takže pro jeho použití potřebujete pouze LAN kabel!

Konektory:

Převzato z benq.cz