ACER S5201M


Projektor Acer S5201M přispívá při výuce k lepší spolupráci a komunikaci i k její vyšší úrovni, protože umožňuje posluchačům kreslit nebo psát na promítaný obraz z jakéhokoli místa v sále pomocí Acer SmartPen. Technologie projekce na velmi krátkou vzdálenost od plátna zajišťuje neobyčejně velký a jasný obraz i při umístění projektoru v blízkosti promítací plochy. Podpora DLP® 3D Ready spolu s nejnovějšími technologiemi zaručuje, že s projektorem S5201M dosáhnete na prezentacích vyšší produktivity a přednášky budou mnohem zajímavější.

Dynamický obraz

K jedinečně jasnému a zářivému obrazu přispívá technologie Acer ColorBoost II+, nativní rozlišení XGA (1024 x 768), světelný tok 3000 ANSI lumenů a kontrastní poměr 3000:1. Jakmile si nasadíte brýle DLP® Link 3D, zcela propadnete úžasným 3D filmům, hrám i videím přehrávaným na vhodném osobním počítači nebo 3D přehrávači. Navíc technologie Acer ColorSafe zaručuje trvale vysokou kvalitu obrazu i při delším používání. Skutečná podpora 24p představuje záruku, že S5201M zobrazí obsah v rozlišení 1080p v kvalitě srovnatelné s kinem.

Snadná obsluha

Klávesa Empowering zprostředkuje snadný přístup k užitečné sadě nástrojů technologie Acer Empowering. Technologie Acer SmartFormat podporuje mnoho formátů a umožňuje okamžitou širokoúhlou projekci bez složitého nastavení rozlišení. Technologie Acer InstantPack je určena k bezpečnému odpojení projektoru z elektrické sítě bezprostředně po vypnutí – nemusíte tedy čekat, až projektor vychladne. Můžete ho prostě zabalit a okamžitě odejít!

Univerzální instalace

Technologie Ultra-short-throw umožňuje promítat i ze vzdálenosti 1 m (3.3 stopy) od plátna a zajišťuje vysoce kvalitní obraz o úhlopříčce až 81” (206 cm) i vyšší pohodlí při přednáškách a na jednáních a rovněž usnadňuje rozhodování o umístění projektoru. Acer SmartPen umožňuje kreslit a psát na promítaný obraz z libovolného místa v sále a tím přispívá ke zlepšení interaktivity na jednáních i ke zvýšení kvality výuky. Projektor S5201M splňuje požadavky řešení Crestron® Network System, které zajišťuje pohodlné ovládání prostřednictvím LAN nebo Wi-Fi®. Kromě toho můžete připojit zdroje digitálního signálu ve vysokém rozlišení ke dvěma rozhraním HDMI™. Snímky a obrázkové prezentace je možné předvádět i bez osobního počítače – stačí jednoduše zasunout USB flash disk do některého USB portu na projektoru.


Funkce šetrné k přírodním zdrojům

Technologie Acer EcoProjection snižuje spotřebu v pohotovostním režimu na jediný watt a zajišťuje ekologické řízení spotřeby. Životnost lampy až 4000 hodin šetří náklady na výměnu a přispívá k dlouhodobému a spolehlivému používání projektoru. Úsporný režim ECO prodlužuje životnost lampy, snižuje hlučnost a spotřebu. Funkce Auto-ECO nastaví projektor automaticky do úsporného režimu, pokud v průběhu 5 minut nepřijme vstupní signál, čímž dále sníží spotřebu až o 20 %.

Převzato z acer.cz